Spolupráce - MUZEUM nostalgie TEREZÍN

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás
Spolupracující instituce, weby a sdružení:
 
 
 
 
 
  
www.valinka.wz.cz
 
 
Terezín - Město změny

Projekt "Terezín - město změny" vznikl díky Integrovanému operačnímu programu. Jeho cílem bylo opravit zpustlé terezínské památky, nebo alespoň jejich část, a vdechnout jim nový život poté, co je koncem minulého století poprvé od r. 1780 opustila armáda. V rámci projektu bylo opraveno celkem pět staveb nebo jejich součástí. Všechny dostaly zcela nové využití. V některých sídlí vysoká škola či zázemí různých spolků a sdružení. Jiné se vrátily svému původnímu účelu a v ostatních vznikly expozice věnované bohaté ale zapomenuté historii města a pevnosti Terezín v letech 1780 - 1938. 
 
Terezin mesto zmeny
 

Šestý ročník zavedené adrenalinové akce pro celou rodinu Terezínské hry 2017 proběhne 2. až 4. června 2017.

Již tradičně místem konání je velká pevnost Terezín, která vás svou atmosférou a kulisou vtáhne do víru připravovaného programu. V průběhu víkendu můžete zažít adrenalinové zážitky, poznat bohatou historii místa a hlavně dobře se bavit.

Program připravujeme pro celou rodinu. Děti se mohou těšit na soutěžní klání v pevnosti o poklad a užijí další doprovodný program. Milovnici dobrodružství budou opět bojovat o poklad pevnosti nebo se popasují se Sapérskou výzvou.
V průběhu víkendu budeme překonávat GeoRekordy. A na své si přijdou i diváci, pro které připravujeme jedinečnou podívanou, u které se budou všichni dobře bavit.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky